• USD 29.3
  • EUR 30.7
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Одіозний Мураєв передає телеканал "НАШ" колективу та йде у велику політику

Засновник телеканалу "НАШ" Євген Мураєв заявив про те, що перестає займатися медіа-бізнесом, а управління своїм телеканалом передає трудовому колективу. Одіозний проросійський нардеп минулих скликань знову йде в політику, оскільки "необхідно терміново міняти країну"

Євген Мураєв
Євген Мураєв
Реклама на dsnews.ua

Про це лідер партії "Наші" заявив в ефірі власного медіа, передає "ДС".

Гучну заяву політик зробив під час передачі "Чорний квадрат", ведучим якої є політолог Вадим Карасьов. Тепер він зосередиться на політичній діяльності, а каналом керуватимуть його колеги та однодумці.

"З п'ятниці я повністю передаю все управління телеканалу трудовому колективу, редакції колективу. Я перестаю займатися медіа-менеджментом, бізнесом", — сказав Мураєв в ефірі.

За його словами, Україна рухається в прірву, а у нього є думки про те, як цього уникнути. Саме це він хоче донести українцям в якості політика.

"Я хочу обговорити з усією країною ту формулу країни, яку бачу. Ми будемо обговорювати її в усіх містах. Я вважаю, нам потрібна нова формула, яка зможе нас об'єднати та розвивати. Я запрошую всіх до конструктивного діалогу. Я впевнений, що телеканал не відмовить надати нам майданчик, у яких би містах ми не були. Приєднуйтесь, ми на порозі дуже неприємних подій. І якщо ми не зрозуміємо, що це треба міняти разом у рамках національного діалогу й громадянського миру, нас чекають дуже сумні наслідки", — підсумував Мураєв.

Нагадаємо, раніше власник телеканалу "НАШ" Євген Мураєв заявляв, що нардеп Вадим Новинський намагається купити його медіаресурс.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua