• USD 27.7
  • EUR 32.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Одіозний Рабинович обурений: граната в офісі ОПЗЖ є оголошенням війни Україні

Реклама на dsnews.ua
Співголова партії ОПЗЖ Вадим Рабинович впевнений, що граната, кинута в офіс партії ОПЗЖ в Полтаві є терактом не тільки по відношенню до їх політсилі, але й проти всієї України

Про це він заявив в ефірі телеканалу Newsone, передає "ДС".

За його словами, під час інциденту в офісі перебували люди.

"Те, що відбулося сьогодні - це терористичний акт проти українського парламентаризму і демократії. І стріляють в країну, в серце демократії, кидають гранати в серце демократії. І питання навіть не в нашій партії, хоча для нас це боляче, а питання в Україні, у виживанні країни: або ми дамо їм відсіч, або вони завоюють Україну", - сказав Рабинович.

На його думку, це справа рук "банд, які оголосили війну Україні".

"Якщо в європейській державі можна ось так, серед білого дня кинути бойову гранату в офіс другий по популярності партії в країні, тоді висновок один - нас привели не до Європи, а до бандитизму", - додав він.

Співголова політсили також нагадав про нещодавно створеної організації "Патріоти за життя".

"Саме тому народний депутат від нашої фракції Ілля Ківа викликає у радикалів такий негатив. Вони не можуть зрозуміти, як можна повернути світ в країну. А такі, як Ківа - люди, які пройшли війну, - відкрили очі і зрозуміли, що війна - це загибель нашої країни! Тому радикали сьогодні і цілилися в людей, які намагаються повернути наше суспільство до світу", - зазначив Рабінович.

    Реклама на dsnews.ua