• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Одного не вистачить: заступник Єрмака допускає похід Зеленського на другий термін

Реклама на dsnews.ua

Заступник глави Офісу Президента України Кирило Тимошенко заявив, що одного президентського терміну замало, щоб "відбудувати країну"

Про це Тимошенко заявив в інтерв'ю виданню "ГОРДОН", передає "ДС".

"Якщо у президента (Володимира Зеленського — "ДС") буде таке рішення, він його озвучить. Так, на пресконференції президент дійсно сказав, що одного терміну мало в силу об'єктивних причин, а не через те, що він вирішив або не вирішив йти на другий термін ", — сказав Тимошенко.

За словами Тимошенка, поки в ОП не обговорювали другий термін Зеленського.

"Дійсно, для того, щоб відбудувати країну, один термін — це невеликий період, тому що його об'єктивно не вистачає. Ми це не обговорюємо, тому що нам, чесно кажучи, на обговорення другого терміну і які будуть президентські вибори, немає часу зараз", — заявив заступник голови ОП.

Нагадаємо, під час передвиборної кампанії весною 2019 року Зеленський обіцяв, що йде в президенти на один термін.

Глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що президент України Володимир Зеленський ближче до кінця першої каденції буде самостійно приймати рішення про можливе висунення на другий президентський термін.

У травні 2020 року Зеленський повідомив, що йому не вистачить одного президентського терміну, щоб реалізувати всі, задачі, що стоять перед ним на цій посаді.

    Реклама на dsnews.ua