• USD 27.6
  • EUR 32.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Офіс Зеленського і Кабмін обурені ініціативою нардепів звільняти міністрів, - ЗМІ

Реклама на dsnews.ua
Міністри ігнорують народних депутатів і засідання профільних комітетів, але при будь-якому зручному випадку "біжать скаржитися в Офіс президента"

Про це йдеться у статті "Української правди", публикованной сьогодні, 7 липня, передає "ДС".

"Розумієте, зараз ми не можемо нічого зробити з конкретними міністрами. Ми можемо звільнити уряд, а до міністрів дістатися не можемо. І вони прямо на нас забили. Не відповідають на дзвінки, не приходять на комітети просто ігнорують. А якщо що, то біжать на Банкову скаржитися", - розповів народний депутат фракції "Слуга народу" - один з авторів ідеї інтерпеляції.

У статті наголошується, що якщо парламент проголосує за законопроект про інтерпеляції, то за рішенням профільного комітету зможе викликати на звіт окремого міністра і простим голосуванням у 226 голосів звільнити його.

Серед близько ста ініціаторів цього законопроекту є прізвища голови ВРУ Дмитра Разумкова, голови фракції "СН" Давида Арахамія, депутатів "Слуги народу" Юрія Арістова, Олександра Корнієнка, Михайла Радуцького, Микити Потураєва, Дмитра Наталухи, Андрія Мотовиловца та інших.

Зазначається, що "ця ініціатива кілька вивела Банкову".

"Єрмак телефонував керівникам фракції та комітетів, щоб парламент цей законопроект не розглядав, тому що він типу "дуже шкідливий". Ясно, що для Банкової шкідливий", - сказав представник "Слуги народу".

Незважаючи на прохання Банкової, законопроект вже розглянули кілька комітетів.

    Реклама на dsnews.ua