• USD 27
  • EUR 32.7
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

"Охоронна фірма Медведчука" програла касацію щодо ділянки на Трухановому острові

Верховний Суд України підтримав позицію прокуратури у справі щодо повернення територіальній громаді Києва земельної ділянки площею 1,16 га на Трухановому острові вартістю понад 25 млн гривень

Реклама на dsnews.ua

Про це сьогодні, 9 червня, повідомила Київська міська прокуратура, інформує "ДС".

Прокуратура встановила факт незаконного зайняття та використання юридичною особою вказаної земельної ділянки без відповідних правовстановлюючих документів на землю (рішення Київської міської ради, договору тощо) для розміщення будівель та споруд спортивно-оздоровчого комплексу. Крім того, будівництво будівель та споруд спортивно-оздоровчого комплексу здійснено без відповідних дозвільних документів та на земельній ділянці комунальної власності, яка для цієї мети не відводилась.

"Рішенням господарського суду міста Києва позов прокурора задоволено та зобов’язано юридичну особу повернути територіальній громаді земельну ділянку звільнивши її від розміщеного на ній майна. Разом з тим, судом апеляційної інстанції вказане рішення скасовано та відмовлено у задоволенні позову. Не погоджуючись із зазначеною постановою апеляційної інстанції Київською міською прокуратурою оскаржено її до Верховного Суду, який підтримав доводи прокурора та залишив в силі рішення суду першої інстанції про повернення земельної ділянки територіальній громаді міста", — йдеться у повідомленні.

Прокуратура не вказала "власника" ділянки на Трухановому острові, однак, за даними ЗМІ, йдеться про понад 11 тисяч квадратних метрів території, яку захопило охоронне агентство "Шторм". Цю структуру повʼязують з головою політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктором Медведчуком.

Прокуратура довела, що землю вони зайняли незаконно, а будівництво будівель та споруд спортивно-оздоровчого комплексу здійснили без відповідних дозвільних документів та на земельній ділянці комунальної власності.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua