• USD 39.5
  • EUR 42.1
  • GBP 49.3
Спецпроєкти

Охоронець Крысина: "Титушки" отримували в день 50 доларів

Реклама на dsnews.ua
У Бориспільському суді Київської області у справі про тортури активістів Юрія Вербицького та Ігоря Луценка під час Революції Гідності було заслухано охоронець Юрія Крысина Сергій Чемес

В режимі підвищеної безпеки, суд заслухав ключового свідка звинувачення Чемеса, який розповів, як в січні 2014-го його та інших титушек наймав на "роботу" обвинувачений у справі Олександр Волков на замовлення бізнесмена Олексія Чеботарьова, повідомляє "ДС" з посиланням на Гордон.

Чемес розповів, що йому було поставлено завдання зібрати 400 титушек, кожному з яких обіцяли заплатити по $50 за день такої "роботи". Чемес зобов'язаний був порахувати "титушек" і "налагодити контакти зі старшими груп".

Таке завдання поставив перед ним Чеботарьов, який за часів президентства Януковича був "смотрящим" за підприємством "УкрСпирт".

З 2014 року Чеботарьов знаходиться розшуку, переховуючись на території Росії.

Координацію між групами провокаторів, за матеріалами справи, здійснював і наближений Чеботарьова Олександр Волков. Більш того, Вовків, за даними слідства, був причетний до викрадення і тортурам Ігоря Луценка та Юрія Вербицького, після чого Вербицький помер.

Чемес розповів, що з Волковим зустрічався тричі. Він ставив завдання і розраховувався за "послуги" провокаторів.

Пізніше Чемесу подзвонив Крысин і сказав, що "ви працюєте за $100 кожен".

Зазначимо, що раніше Чемесу загрожувало до десяти років позбавлення волі. У зв'язку з укладенням угоди зі слідством його засудили до трьох років і трьох місяців позбавлення волі.

"ДС" повідомляла, що в грудні 2017 року Шевченківський районний суд міста Києва визнав Юрія Крысина винним у справі про вбивство журналіста В'ячеслава Веремія.

    Реклама на dsnews.ua