• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Окупанти вирішили покарати організаторів "водної блокади" Криму російським судом

Окупаційна влада Криму збирається притягнути організаторів "блокади" півострова до кримінальної відповідальності і готує необхідні документи для подачі позову до російського суду

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив один з керівників так званого "парламенту" окупованого Криму Єфім Фікс передає "ДС" з посиланням на російське видання РИА Новости.

"Робоча група з оцінки збитків", організована окупаційною владою Криму, зібрала інформацію про 12 громадян України, яких називає організаторами або тими, хто виправдовує "блокаду" Криму. Йдеться про водні, енергетичні, продовольчі та транспортні обмеженнях півострова.

Цю інформацію "група" передала до правоохоронних органів Росії.

Попередньо, окупанти оцінили свої збитки в 1,47 трильйона рублів.

"Слідчі органи працюють по притягненню до кримінальної відповідальності організаторів блокади. Наша робоча група вже завершує підготовку всіх необхідних документів для подачі позову до судових органів про визнання та стягнення збитків, завданих півострову водною блокадою.

Щойно ми цю суму підтвердимо усіма необхідними документами, позов буде переданий до суду", - сказав Фікс.

Нагадаємо, у березні 2021 року окупаційна влада Криму заявляла, що подасть позов проти трьох українських політиків, яких вважає винними у гострому дефіциті прісної води на захопленому півострові. Усі троє – родом з Криму, двоє з них – лідери кримських татар: йдеться про колишніх депутатів Верховної Ради Андрія Сенченка і Рефата Чубарова, а також чинного нардепа Мустафу Джемілєва.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua