• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Окупанти вирішили "віджати" в Криму всю "нічийну" нерухомість

Реклама на dsnews.ua

Російські окупанти в захопленому Криму мають намір вилучати "нічийну" або "бесхозну" нерухомість і визнавати її так званої "муніципальною власністю"

Про це заявив представник так званого "республіканського комітету з державної реєстрації та кадастру" Олексій Костіна, інформує "ДС" з посиланням на Lenta.ru.

За словами представника окупантів, "безхозна нерухомість" в Криму може бути визнана так званим "муніципальним майном" після закінчення року з моменту постановки такого об'єкта на облік.

Костін пояснив, що коли представники окупаційної адміністрації на місцях будуть знаходити якийсь об'єкт, який нібито не має власника, вони будуть звертатися в його у відомство з документами про те, що господар нерухомості "невідомий або відмовився від неї". Через рік адміністрація вже буде претендувати на визнання через окупаційний суд такого об'єкта "муніципальним".

Виняток становлять безхазяйні інженерні мережі (газопроводи і лінії електропередач), а також автодороги регіонального та міжмуніципального значення — вони автоматично визнаються власністю так званої "республіки".

Нагадаємо, директор НАБУ Артем Ситник приховав факт продажу дружиною Анною в 2017 р земельної ділянки в окупованому Севастополі за 900 000 російських рублів відповідно до законодавства країни-окупанта, зі сплатою мита в її бюджет, і не вказав це в декларації.

    Реклама на dsnews.ua