• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Окупанти збираються бурити в Криму додаткові свердловини для прісної води, попри засолення ґрунтів

Реклама на dsnews.ua

Окупаційна влада Криму збирається до квітня наповнити систему водопостачання Сімферополя за допомогою додаткових свердловин прісної води, незважаючи на те, що викачування води з підземних джерел уже призвело до засолення ґрунтів на півострові

Про це заявив так званий "міністр будівництва і архітектури" окупованого Криму Михайло Храмов, передає «ДС» з посиланням на Крим.Реалії.

Храмов стверджує, що на даний момент будується водовід від Бештерек-Зуйського водозабору до Сімферополя. При цьому, щоб наповнити водозабір, окупаційна влада планує пробурити 5 додаткових свердловин на додачу до трьох уже діючих.

Протяжність цього водоводу має скласти 21 кілометр. Крім того, потрібно буде побудувати резервуари чистої води і за допомогою насосної станції доставити цю воду до Сімферополя.

Зазначимо, що масове буріння свердловин у Криму вже призвело до засолення багатьох прісноводних джерел. Ще у 2019 році цей факт визнала окупаційна влада Криму. За даними місцевих чиновників, влітку 2019 року практично в усіх свердловинах Сімферопольського, а також Білогірського і Кіровського районів жорсткість і мінералізація води вже перевищувала норму вдвічі.

    Реклама на dsnews.ua