Окупанти влаштували фільтраційний табір у Вовчанську
У Вовчанську Харківської області російські війська влаштували фільтраційний табір на підконтрольній їм части ні міста
![](https://www.dsnews.ua/static/storage/thumbs/414x290/5/8f/be2dbf00-3923019bef30d5a3b6557000bc9cc8f5.jpg?v=7549_1)
Про це сказав начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов в ефірі національного телемарафону, передає "ДС".
"Людям повертатися нікуди. Ми розуміємо, що вони зиму і, можливо, наступний рік будуть проживати в місцях компактного проживання чи у помешканнях, які знайдуть самостійно. На території під окупантами залишаються небагато людей, яких ворог використовує як живий щит, і, за нашою інформацією, там створені фільтраційні табори", — сказав він.
За словами начальника ОВА, у частині Вовчанська, підконтрольній Силам оборони України, залишаються до 50 жителів. Евакуацію людей проводять військові та поліцейські.
Нагадаємо, у Вовчанську тривають вуличні бої. Частина міста знаходиться під контролем російських окупантів.