• USD 27.8
  • EUR 32.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Окупанти в Криму запевняють, що на півострові за добу обійшлося без випадків COVID-19

Реклама на dsnews.ua
Голова окупаційної влади, "прем'єр-міністр Криму Сергій Аксьонов заявив, що на півострові за добу не виявили жодного випадку коронавіруса

Про це йдеться у повідомленні на його сторінці в Facebook, передає "ДС".

За словами Аксьонова,в останній раз ні єдиного випадку коронавіруса в Криму не виявляли з 17 червня

"Всього на поточний період зареєстровано 761 випадок нової коронавирусной інфекції. 38 з них завезені з-за кордону, 95 випадків завезені з суб'єктів Росії та виявлено по контакту з ними, 551 випадок виявлений при зверненні за медичною допомогою та за контакту з особами з лабораторно підтвердженими результатами, 77 - при лабораторному скринінгу здорових осіб", - написав він у соцмережі.

За інформацією кримських окупаційної влади, за минулу добу усіма лабораторіями на території Криму, що здійснюють дослідження на нову коронавирусную інфекцію, обстежено 1223 людини. Видужали за весь період - 569 осіб. Помер 31 особа (з них 11 від COVID-19).

Крим.Реалії нагадують, що напередодні в Криму виявили 38 осіб, хворих COVID-19.

Статистика підконтрольних Росії влади Криму про поширення коронавіруса не підтверджена міжнародними організаціями та іншими незалежними джерелами. Українські правозахисники неодноразово заявляли, що російська влада Криму занижують дані про захворюваність.

Нагадаємо, станом на ранок 6 липня в Україні виявили вже 49 043 випадку COVID-19.

    Реклама на dsnews.ua