• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Окупаційна влада Криму звинуватили Україну і нардепів ВР в "геноциді" кримчан

Реклама на dsnews.ua
Генпрокуратуру і Слідчий комітет РФ просять провести "розслідування"

У аннексированном Росією Криму депутати так званого "Державної ради" зажадали від російських правоохоронних органів розслідувати "геноцид" стосовно кримчан з боку депутатів Верховної Ради України. Про це "ДС" повідомили в прес-службі "Держради".

"Державний Рада Республіки Крим ... закликає Генеральну прокуратуру Російської Федерації, Слідчий Комітет Російської Федерації провести розслідування за фактом здійснення геноциду проти жителів Республіки Крим депутатами Верховної Ради України, в тому числі і в створенні злочинних угруповань, метою яких є заподіяння шкоди життю і здоров'ю людей в умовах блокади Криму", - йдеться в заяві під назвою "Про припинення злочину геноциду стосовно Республіки Крим та покарання за нього".

Також "Держрада Криму" називає конкретні імена людей, які нібито займаються "геноцидом".

"Блокада Республіки Крим під проводом депутатів Верховної Ради України Мустафи Джемілєва, Рефата Чубарова, а також групи осіб, які фактично діють під контролем влади України, під керівництвом Ленура Іслямова триває вже більше чотирьох місяців. Це ... являє собою наочний приклад грубого порушення прав людини, злочинів на ґрунті ненависті, геноциду, які завдають шкоди цивільному населенню Криму", - йдеться в заяві.

Так звані "депутати Держради Криму" також мають намір підняти питання про визнання геноциду стосовно жителів регіону з боку українських властей у міжнародних організаціях. З проханням сприяти в цьому вони звернулися в МЗС Росії.

Читайте також:

Як раніше повідомляла "ДС", окупаційна прокуратура Криму висунула заочне звинувачення в диверсії одному з організаторів блокади Криму Ленуру Ислямову.

    Реклама на dsnews.ua