• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Олег Бахматюк: щоб залякати працівників моєї компанії, НАБУ хотіло виписати 10 тисяч повісток на допити

Бізнесмен Олег Бахматюк заявив, що НАБУ планувало допитати 10 000 працівників його компанії, щоб залякати

Олег Бахматюк
Олег Бахматюк
Реклама на dsnews.ua

Як повідомляють Подробности, Олег Бахматюк, акціонер одного з найбільших українських аграрних холдингів "Укрлендфармінг", в інтерв’ю Дмитру Гордону розповів про те, як НАБУ намагалося допитати 10 000 працівників його компанії з метою залякування, але припинили допити через суспільний розголос: "Було виписано 10 тисяч повісток на компанію у березні місяці. Представляєте? Щоб тероризувати моїх людей. Ми ж виводили людей: 5-7 тисяч – на вулиці. Ми виводили під Адміністрацію Президента, під Кабмін. Вимагали: "Лишіть компанію в спокої". Вони перелякалися".

Бахматюк вважає, що НАБУ намагалося тиснути на людей, збираючи їх в сільраді у присутності сільського голови, і змушувало підписувати документи, не пояснюючи їх зміст: "Людей спочатку детективи НАБУ з Харкова збирали у сільській раді. Просто збирали людей і казали: "Ваш акціонер вкрав гроші. Підписуйтесь отут". А люди, на жаль… Рівень юридичної культури дуже низький. А ще коли голова сільради… Люди щось підписували: що якісь зарплати крали, ще щось. Потім їм кажуть: "Що ж ви підписували?" – "А ми не знаємо". То зараз вони кажуть: "Хай попробують прийти. Зі спецназом і усім цим". Це не воювати з Бахматюком і його менеджментом. Точно цих 30 тисяч людей (кількість працівників компанії Бахматюка — ред.) дадуть достойну відповідь. Вони будуть боротися за своє робоче місце".

Справу проти бізнесмена Бахматюка і колишнього виконуючого обов’язки голови НБУ Писарука НАБУ розслідує з 2019 року. Їх звинувачують у змові для видачі кредиту рефінансування VAB банку бізнесмена. Це рішення було ухвалене на офіційній нараді в НБУ. Висновки експертиз Фонду гарантування вкладів і заяви НБУ підтверджують, що всі кошти рефінансування були витрачені за прямим призначенням — їх отримали вкладники VAB банку.

    Реклама на dsnews.ua