• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Олігархи стануть інвесторами майбутнього наших дітей, - Зеленський про "економічний паспорт українця"

Президент України Володимир Зеленський анонсував подачу законопроєкту про "паспорт українця", який передбачає нарахування коштів дітям громадян України з податків на використання природних надр держави

Олігархи стануть інвесторами майбутнього наших дітей;
Олігархи стануть інвесторами майбутнього наших дітей;
Реклама на dsnews.ua

Про це Зеленський заявив на щорічному зверненні президента України 1 грудня з трибуни Верховної Ради, передає "ДС".

Президент подякував депутатам за підтримку податкового закону 5600 який збільшує плату за використання природних ресурсів України, та заявив, що "ми спрямуємо ці кошти саме на наших дітей."

"…До 10 грудня… я вношу законопроєкт про економічний паспорт українця, відповідно до нього ці кошти, плата за використання наших українських надр накопичуватиметься на персональних рахунках дітей — громадян України. по досягненню повноліття наші діти зможуть використати ці гроші для отримання освіти в Україні… чи купівлі власного життя (житла — ДС) в Україні, — заявив Зеленський.

Також політик звернувся до олігархів з незвичним вітанням.

"Завдяки цим двом законам наші олігархи стануть справжніми інвесторами в майбутнє наших дітей, я їх вітаю" — заявив головнокомандувач.

Як писала "ДС", Зеленський заявив, що зарплата лікарів в Україні протягом року зросла удвічі, і з 1 січня дорівнюватиме мінімум 20 тис. грн.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua