• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Олімпійці та паралімпійці з Полтавщини отримали мільйонні премії від області

23 спортсмени з Полтавщини, які виступали на цьогорічних Олімпійських та Паралімпійських іграх у Токіо, та 9 їхніх тренерів отримали від області грошові премії. Загальна сума винагород становить більше ніж 11 мільйонів гривень. Вручили такі премії за ініціативи голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова та за підтримки Полтавської обласної ради

Реклама на dsnews.ua

"Пишаюся, що цього року Полтавщина виборола перше місце серед областей України за кількістю нагород на Олімпіаді – 4 із 19, які здобули українці. Водночас 6 паралімпійців із Полтавщини привезли додому 10 нагород. Ми пишаємося земляками-спортсменами і вдячні їм за той приклад, який вони подають молоді. Такими перемогами й здобутками Полтавщина утверджує імідж області, яка активно розвиває і підтримує спортивні школи та її кращих представників", – прокоментував голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов. 

Олімпійці. Сертифікат на суму 1 мільйон 500 тисяч гривень отримали Жан Беленюк, Людмила Лузан, Олександр Хижняк, а їхні тренери Анатолій Каханевич, Микола Мацапура, Олександр Хижняк-старший – сертифікати на суму 250 тисяч гривень.

Сертифікати на 100 тисяч гривень вручили учасникам Олімпійських ігор та їхнім тренерам: Марії Кічасовій-Скорик, Сергію Кічасову, Ленуру Темірову, Анатолію Каханевичу, Людмилі Кукліновській, Дмитру Янчуку, Павлу Алтухову, Єлизаветі Каланіній. 

Паралімпійці. Сертифікат на 1 млн грн отримав призер Паралімпійських ігор Денис Остапченко. Сертифіакатом на суму 800 тис. грн відзначили Євгенія Богодайка. Сертифікати на суму 500 тис. грн одержали Олексій Вірченко та Олександр Яровий. Сертифікати на суму 300 тис. грн отримали Юрій Божинський та Іван Май. 

Сертифікати на 250 тис. грн отримали тренери Галина Бойко, Ілля Калайда, Юрій Шипець.

    Реклама на dsnews.ua