• USD 27.9
  • EUR 33.9
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

Омелян дав "розгорнуту" відповідь на звинувачення НАБУ

Реклама на dsnews.ua
Глава Мінінфраструктури Володимир Омелян спростував висунуті НАБУ звинувачення і звинуватив бюро в політизації справи

Про це урядовець заявив під час брифінгу в четвер, 13 вересня, передає "ДС" з посиланням на "сайт-24".

"Слідство у справі Омеляна тривало півтора року. Я хочу звернутися до сторони обвинувачення - до НАБУ. Сфабрикована підозра, що мені сьогодні вручили, не містить жодного складу злочину. Є у мого брата автомобіль? Так. Бував я в хаті? Так. Є у мене кошти? Так, і вони задекларовані. Я можу пояснити походження кожної копійки", - підкреслив глава Мінінфраструктури.

"Брав я хабарі? Чи маю я власні компанії? Лобіював я інтереси олігархів або приватних компаній на своїй посаді? Здійснював незаконні дії? Відповідь - однозначно ні. Якщо б це мало місце, то саме це було б в підозрі, а не те, що мені приписують", - зазначив Омелян.

Міністр додав, що за півтора року на нього не знайшли ніякого компромату, тому що він "знає міру своєї відповідальності перед законом і людьми".

"Я категорично спростовую всі висунуті мені зауваження і звинувачення. Я буду захищати своє ім'я, честь і гідність законним способом. Я буду вимагати притягнення до відповідальності тих слідчих НАБУ. Хочу заявити, що на мене чинився тиск з боку НАБУ. Мені відомі факти політичного співробітництва керівництва НАБУ з українськими політиками", - заявив Омелян, не уточнивши, про що саме йдеться.

Як повідомляла "ДС", НАБУ і Спеціалізована антикорупційна прокуратура проситиме для Омеляна запобіжний захід у вигляді застави в 5 млн гривень.

14 вересня Солом'янський районний суд Києві обере запобіжний захід міністру інфраструктури.

Між тим, народний депутат від Радикальної партії Андрій Лозовий заявив про готовність взяти на поруки міністра інфраструктури.

    Реклама на dsnews.ua