• USD 27.5
  • EUR 32.4
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Омелян повідомив подробиці обшуку і передав привіт Зеленському

Реклама на dsnews.ua
Колишній міністр інфраструктури Володимир Омелян пов'язав сьогоднішній обшук у будинку, який він орендує, з тиском влади на політичних опонентів

Він уточнив, що жодних підозр чи звинувачень йому не пред'явлено, передає "ДС".

"Обшуки в орендованому нами домі відбулися на виконання рішення суду в рамках кримінального провадження щодо колишнього власника будинку, який продав його ще в 2016 році. Формально ніяких звинувачень до мене немає, нічого вилучено не було. Про таких лихих 90-х казав Зеленський? На таких підставах завтра можуть прийти до будь-якого. Обшук провели коректно, хоча традиційно з автоматниками", - написав Омелян у себе в Facebook.

Він також звернувся особисто до президента Володимиру Зеленському: "Привіт від Вас я отримав! Мовчати не буду!"

"Мої діти і дружина передають Вашій родині вітання! Ви все ж повний совок, воюєте навіть з сім'ями своїх політичних опонентів. В одному я упевнений, як би важко не було, але правда і Україна завжди переможуть!" - резюмував екс-міністр.

Коментарів прес-служби ДБР з приводу обшуків поки не надходило.

Як повідомлялося, сьогодні вранці, 12 червня, колишній глава Мінінфраструктури Володимир Омелян повідомив, що будинок, у якому він проживає з сім'єю, нагрянули співробітники ДБР з обшуком.

Нагадаємо, в квітні Вищий антикорупційний суд зобов'язав Національне антикорупційне бюро України зареєструвати кримінальне провадження стосовно екс-міністра інфраструктури Володимира Омеляна і колишніх підлеглих за доведення до банкрутства ДП "Бердянський морський торговельний порт".

    Реклама на dsnews.ua