• USD 27.6
  • EUR 32.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Опимах віддав людям Злочевського стратегічне державне підприємство КП "Кіровгеологія", - ЗМІ

Реклама на dsnews.ua
Голова Державної служби геології і надр (Госгеонедр) Роман Опимах віддав контроль над стратегічним підприємством у сфері розробки уранових руд КП "Кіровгеологія" людям з орбіти олігарха Злочевського

Про це йдеться у журналістському розслідуванні, яке опублікував "Цензор.НЕМАЄ".
 
У розслідуванні стверджується, що керівниками Казенного підприємства "Кіровгеологія" призначені Сергій Гурський, батько якого був заступником Злочевського в його бутність міністром, і Дмитро Брагін, до недавнього часу співробітник офісу "Бурисмы".

КП "Кіровгеологія" - це стратегічне державної підприємство, яке володіє всієї секретної геологічною інформацією за покладами особливо рідкісних і цінних корисних копалин, таких як уран, бурштин, золото, дорогоцінні і кольорові метали. Отримавши таку інформацію, Злочевський - якому НАБУ і САП оголосили підозра - може забрати у держави найцінніші природні багатства, попереджається в розслідуванні.

Інтернет-видання звертає увагу на те, що громадські організації та спеціалізовані асоціації в сфері недропользовния вимагають відставки Опимаха і розслідування його махінацій компетентними органами. У публікації йдеться, що прем'єр-міністр Денис Шмигаль і новий профільний міністр Абрамовський Роман повинні дослухатися до вимог громадськості.

    Реклама на dsnews.ua