• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 38
Спецпроєкти

"Опитування Зеленського": Резніков назвав свою версію непопулярності одного питання

Реклама на dsnews.ua

Громадяни під час опитування біля виборчих дільниць 25 жовтня, ініційованого президентом Володимиром Зеленським, не підтримали створення вільної економічної зони на Донбасі через невдале формулювання опитування

Про це заявив віцепремʼєр — міністр з питань тимчасово окупованих територій Олексій Резніков в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"На мій погляд, саме формулювання було не зовсім коректно написане. Я би з авторами цього опитування посперечався б, тому що вільні економічні зони мають негативну конотацію в українському суспільстві і експертному суспільстві – з цим пов’язані певні негативні наслідки, в тому числі зловживання торгівлею алкоголем, тютюном тощо. Оборудки були. Наші міжнародні партнери теж не люблять, коли ми десь намагаємось зробити ВЕЗ", — сказав Рєзніков.

На його думку, якби "трохи інакше було сформульоване питання, наприклад, території пріоритетного розвитку, можливо, була б трохи інша статистика".

"Суспільство, не розбираючись, навіщо це треба робити, просто відреагувало на негативний в їх розумінні термін "вільна економічна зона", — заявив віцепремʼєр.

Нагадаємо, партія "Слуга народу" оприлюднила результат так званого "всеукраїнського опитування", проведеного за вказівкою президента Володимира Зеленського, за підсумками обробки 74% анкет.

"Слуги" запевняють, що українці нібито віддали свої голоси наступним чином:

Довічне увʼязнення за корупцію. За — 82,97%, проти — 13,8%

Вільна економічна зона на Донбасі. За — 46,70%, проти — 46,4%

Зменшення кількості депутатів. За — 89,60%, проти — 7,1%

Легалізація медичного канабісу. За — 64,88%, проти — 29,5%

Реалізація гарантій Будапештського меморандуму. За — 74,12%, проти — 17,2%.

    Реклама на dsnews.ua