• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"ОПОРА" назвала партії з найактивнішою агітацією

Реклама на dsnews.ua

У перший місяць виборчого процесу на виборах до місцевих органів влади п'ять партій активно вели агітацію в масштабі України

Про це йдеться в звіті Громадянської мережі "ОПОРА", передає "ДС".

"П’ять політичних партій є лідерами за масштабом агітаційної активності в регіонах. А саме "Слуга народу", "За майбутнє", "Європейська Солідарність", ВО "Батьківщина" і "Наш край" у вересні проводили повноцінні загальнонаціональні кампанії в усіх областях України", — йдеться в звіті.

При цьому "Опозиційна платформа — За життя", "Пропозиція" і "Перемога Пальчевського" представлені агітаційними заходами в більшості областей України.

Десять інших політичних партій, за оцінками спостерігачів, проводять активну передвиборну роботу в багатьох регіонах України, однак не в загальнонаціональному вимірі. Решта активних учасників місцевих виборів — більше 50 партій — сконцентрували свою агітаційну діяльність в межах конкретних регіонів.

Як повідомляла "ДС", вибори до районних рад відбудуться, в тому числі, і на тих територіях Донбасу, де скасовані вибори інших органів місцевого самоврядування.

    Реклама на dsnews.ua