• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Опозиція вимагає терміново створити ТСК по пандемії, "вагнергейту" та "справі Шеремета"

Опозиція вимагає негайно створити Тимчасові слідчі комісії з розслідування проваленої антиковідної політики влади, "вагнергейту", а також "справи Шеремета" і політичних переслідувань

Реклама на dsnews.ua

Про це сьогодні, під час погоджувальної ради заявив п’ятий президент, лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко, повідомляє пресслужба політика.

Порошенко зауважив, що триває збір підписів щодо позачергового засідання по "вагнергейту", але керівництво парламенту може внести це питання у порядок денний поточного сесійного тижня.

"Я хочу подякувати фракції "Голос", яка в повному складі дала свої підписи. Я хочу подякувати "Батьківщині", яка дала достатню кількість голосів і буде надані додаткові підписи. У нас, виявляється, всі фракції дали підписи своїх представників. І сьогодні їх зібрано вже майже 70", – сказав Порошенко.

"Коли ви робите зміни в порядку денному, поставте позицію "Вагнера" і розгляньте. У нас три позиції ТСК, на яких ми наполягаємо. Перше – це "Вагнер", друге – це розслідування "справи Шеремета" і переслідування політичних бранців, і третє – це ТСК по пандемії", – додав пʼятий президент.

Він наголосив, що ТСК – це парламентський інструмент опозиції, тоді як у влади є інші важелі, зокрема система правоохоронних органів.

"ТСК – це інструмент опозиції, а влада, якщо хтось вчинив злочин, – будь ласка, робіть розслідування", – сказав Порошенко.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua