• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

ОПУ заявив про відсутність доказів стягування російських військ до кордону з Україною

Президент України Володимир Зеленський обговорював з командуванням Збройних сил інформацію про стягування російських військ до українського кордону. Військові не змогли підтвердити цю інформацію

Реклама на dsnews.ua

Про це сказав прессекретар глави держави Сергій Никифоров в ефірі телеканалу "Дом", передає "ДС".

За словами Никифорова, в українському Міністерстві оборони такі повідомлення про нарощення присутності російських військ називають "елементом тиску чи психологічного, чи пропагандистського" та не підтверджують їх.

"Президент провів селекторну нараду, яка переважно була присвячена ситуації з поширенням коронавірусу в Україні, але обговорювалися й інші моменти, зокрема питання безпеки. Мав слово головнокомандувач Збройних сил України. Він не розповів ні про що таке, що мало якось насторожити", — розповів він.

Никифоров зазначив, що залишається відкритим питання, чи правдива ця інформація, яку поширюють американські ЗМІ, та навіщо вони її поширюють.

"Але Офіс президента на цей час не має жодної підтверджуючої інформації", — наголосив представник Банкової.

Нагадаємо, наприкінці жовтня Washington Post писала, що Росія знову почала нарощувати війська на кордоні з Україною. Адміністрація президента США провела міжнародні консультації щодо стягування російських військ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua