• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

Росія знову почала нарощувати війська на кордоні з Україною, — WP

Російські війська вчергове починають накопичуватися біля кордонів України, що викликає стривоженість чиновників в США та Європі

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в матеріалі Washington Post, передає "ДС".

Деякі офіційні особи в США і країнах Європи фіксують перекидання російських військ до кордону з Україною. Співрозмовники видання повідомили, що бачать "незвичайні переміщення техніки і військових на західному фланзі Росії".

Це посилило побоювання, що виникли в квітні, коли країни Заходу закликали російську сторону відвести військових від українського кордону.

Як пише WP, останні дні в соціальних мережах з'явилися відеозаписи, на яких показані російські військові ешелони і автоколони, що перевозять техніку на південь і захід Росії.

У США і ЄС почали фіксувати переміщення військ після завершення російсько-білоруських навчань "Захід-2021" (пройшли з 10 по 15 вересня на 14 полігонах в обох країнах).

Сили 41-ї загальновійськової армії Росії, які базуються в Новосибірську, приєдналися до угруповання біля українських кордонів замість того, щоб повернутися в місце своєї дислокації. Аналогічна ситуація з 1-ю гвардійською танковою армією - з-під Москви її перекинули в бік України.

Нагадаємо, у квітні 2021 року російські війська скупчувались на кордоні з Україною. 22 квітня в анексованому Криму відбулись військові навчання, в яких брали участь понад 10 тис. військових, залучено 1,2 тис. одиниць озброєння і військової техніки, в тому числі понад 40 бойових кораблів і 20 судів забезпечення Чорноморського флоту і каспійської флотилії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua