• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

ОПЗЖ поводили українку на повідку під посольством США у Києві (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Проросійська партія ОПЗЖ під будівлею посольства США в Києві влаштувала перфоменс, в рамках, якого людина в масці із зображенням американського бізнесмена і філантропа Джорджа Сороса водила на повідку дівчину в українському національному костюмі

Відповідне відео публікує Telegram-канал Pavlovsky News, передає "ДС".

Так, на мітингу ОПЗЖ проти "колоніальної політики Штатів щодо України" чекають до трьох тисяч учасників.

Протестуючі скандують: "Янкі, гоу хоум".

Крім того, на мітингу лунають пісні американського репера Емінема і німецької рок-групи Rammstein — White America і Amerika відповідно.

Відзначимо, в Кримінальному кодексі України існує стаття 161, яка передбачає покарання за порушення рівноправності громадян залежно від їхньої расової, національної приналежності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками.

Зокрема, це — умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності або образа почуттів громадян у зв'язку з їхніми релігійними переконаннями, а також пряме чи непряме обмеження прав або встановлення прямих чи непрямих привілеїв громадян за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, інвалідності, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

Нагадаємо, в Києві у вівторок, 24 листопада, біля посольства США, розташованого на вулиці Сікорського, почався мітинг. До будівлі стягнули спецтехніку і велику кількість співробітників правоохоронних органів. Темою мітингу заявлено "вплив США на Україну", а його організатором виступає проросійська партія ОПЗЖ.

    Реклама на dsnews.ua