• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Організатор гей-оргій в Брюсселі заявив, що на них "гостюють" політики з України

Реклама на dsnews.ua

Низка українських політиків регулярно відвідує вечірки в "гей-районі" столиці Бельгії Брюсселі

Про це організатор гей-вечірок в Брюсселі Давид Манжелей сказав в інтервʼю польському виданню Onet, передає "ДС".

"У нас є політики з України, Франції, Німеччини, Нідерландів, Люксембургу, Швейцарії або Іспанії. Однак найчастішими гостями є поляки та угорці", — сказав Манжелей.

Видання вказує, що не може перевірити твердження чоловіка та публікує його висловлювання з застереженням, що це його версія подій.

У той же час портал підкреслює, що участь в останній оргії євродепутата з Угорщини і дипломата з Естонії вже підтверджено, і це свідчить про те, що на заходах Манжелея бували політики з різних країн.

"Перш за все, близько півтора років тому, зі мною звʼязалися два політики, які чули про мої вечірки від брюссельських знайомих. Потім зголосилися ще двоє, які дізналися про них від колег з Німеччини" — розповів Манжелей.

За його словами, регулярними гостями його вечірок є чотири політика правлячої партії Польщі "Право і справедливість", прізвища яких він називати не хоче.

Манжелей додав, що з польських політиків у нього зʼявляється тільки ті, хто належить до "Права та справедливості". Але в його "сексімпрезах" беруть участь і громадські діячі з інших країн.

Також Манжелей відповів на питання, чи обговорювали на вечірках з польськими та угорськими політиками їхні партії, відомі своїми нападками на ЛГБТ-спільноту.

"Іноді так. Вони просто кажуть, що для того, щоб зберігати своє становище, повинні робити вигляд, що згодні зі своїми лідерами. Тому вони вважають за краще приїжджати за кордон, щоб повеселитися. Якби вони зʼявилися на такій вечірці в своїй країні, це означало б кінець їхньої карʼєри".

Манжелей зазначив, що вони не можуть відкрито говорити про свою гомосексуальність через забобони, що панують у них вдома.

За словами Давида Манжелея, немає ніякої проблеми в тому, щоб відкрито говорити про секс. І в інтервʼю він розкрив подробиці оргії.

"Мої вечірки проходять в форматі" бейрбеккінг". Це означає, що не можна використовувати презервативи, і можуть бути присутніми тільки чоловіки. Вони не можуть просто дивитися, кожен учасник повинен займатися сексом. Ми називаємо це "оргією татусів", — сказав він.

Також він підкреслив, що сьогодні кожен перед відвідуванням повинен надати довідку про те, що він не заражений коронавірусом або вже їм перехворів. Їм також не дозволено брати з собою телефони.

"На вечірках наркотиків немає, але якщо їх хтось приносить або вживає заздалегідь, я нічого не можу з цим вдіяти. Учасники чинять так на свій страх і ризик. До речі, в Брюсселі дістати наркотики не проблема. Дилери стоять прямо біля дверей мого будинку ", — зазначив організатор вечірок.

Манжелей розповів і про візит поліції, який вони завдали до нього додому в пʼятницю. Проблема була не в самій оргії, а в тому, що вона була порушенням закону. Суть в тому, що "татусі", зібравшись такою великою групою, порушили діючі обмеження, введені для боротьби з пандемією Covid-19.

"Один ідіот забув замкнути двері. Поліція просто відкрила її і увійшла. У неї не було ні ордера, ні запрошення, ні інших документів. Для мене це було дійсно несподіванкою", — заявив він.

Що стосується угорських політиків, то за його словами, заходи відвідували щонайменше 9 політиків "Фідес", як європейських, так і національних.

Нагадаємо, Йожеф Саер, європейський депутат від правлячої партії Угорщини, який вкрай вороже ставиться до прав ЛГБТ, був змушений покинути пост після того, як його зловили на секс-вечірці в Брюсселі 27 листопада. Вечірка відбулася в будівлі на одній з центральних вулиць Брюсселя, за даними бельгійської преси, в "гей-районі" бельгійської столиці.

Всі 25 учасників, більшість з яких чоловіки були оштрафовані за порушення заходів з боротьби з коронавірусом. Коли прибули правоохоронці, учасники вечірки були майже голі і "грали в гру".

Дії Саєра вже засудив угорський премʼєр Віктор Орбан.

Примітно, що Саер є одним з авторів спірною Конституції Угорщини, яку правозахисники розкритикували за створення несприятливого середовища для ЛГБТ-спільноти. Зокрема, в документі міститься текст "Угорщина захищає інститут шлюбу як союзу чоловіка і жінки".

    Реклама на dsnews.ua