• USD 27.4
  • EUR 30.9
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Звільнений Рубан знову хоче змінюватися полоненими

Реклама на dsnews.ua
Керівник Центру визволення полонених "Офіцерський корпус" Володимир Рубан виявив бажання повернутися до питання обміну полоненими між Україною і бойовиками "ЛДНР"

Про це в ефірі "Громадського" заявив його адвокат Віктор Рибін, інформує "ДС".

"Рубан може поїхати на окуповані території тільки в одному випадку. Він планує повернутися до питання обміну полоненими. Я думаю у нього там достатньо людей, які будуть з ним говорити і будуть його слухати", - сказав Рибін.

За його словами, доказом того, що Рубан залишиться в Україні, стане наступне судове засідання, яке має відбутися 7 травня.

Як повідомляла "ДС", в ніч на 16 квітня Броварський райсуд відпустив з-під варти нардепа Надеждк Савченко і Рубана у зв'язку із закінченням терміну арешту.

Нагадаємо, Надії Савченко та керівнику Центру визволення полонених "Офіцерський корпус" Володимиру Рубану інкримінують вчинення дій з метою насильницького повалення конституційного ладу, захоплення державної влади, посягання на життя державного чи громадського діяча, підготовку до терористичного акту, сприяння терористичної організації та незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами і вибуховими речовинами.

    Реклама на dsnews.ua