• USD 26.4
  • EUR 30.7
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

"Відкрите небо" з ЄС: Шмигаль показав переваги угоди у вигляді інфографіки

Угода "про відкрите небо" з ЄС, яку було підписано у вівторок, 12 жовтня, безпосередньо наближає українців до доступних авіаперельотів

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на сторінці у Facebook прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, передає "ДС".

"Така угода — це кінець цінових монополій на авіаційному ринку, це збільшення кількості маршрутів, це новий рівень захисту прав споживачів та нові можливості для розвитку туризму в Україні", — написав він.

За словами прем'єра, в Україні будуть діяти такі самі можливості, правила й стандарти в галузі авіаперевезень, як і в держав-членів Євросоюзу.

"Такі самі правила будуть функціонувати й щодо безпеки польотів, авіаційної безпеки, організації повітряного pyxy. ЄС визнаватиме українські сертифікати, видані літакам українського виробництва", — зазначив Шмигаль.

Він переконаний, що сьогодні Україна стала ще на крок ближчою до Європи

"Ми вдячні нашим європейським друзям та партнерам, які підтримують наші євроінтеграційні наміри. Також хотів би подякувати великій команді дипломатів, співробітників міністерств та експертів, які зробили "авіаційний безвіз" із ЄС реальністю. Окрема вдячність Президенту Володимиру Зеленському за політичне лідерство в цьому питанні", — написав глава уряду.

Шмигаль додав, що "авіаційний безвіз" — це перший з п’яти "безвізів", які Україна планує підписати з ЄС в наступні 2 роки.

"Інші чотири: енергетичний, митний, промисловий та цифровий. Всі вони так само встановлюють "європейські правила гри" у відповідних секторах. На шляху до Європейського Союзу ми запроваджуємо найкращі правила та практики", — зазначив прем'єр-міністр.

Нагадаємо, 12 жовтня під час саміту Україна-ЄС сторони підписали угоду про спільний авіаційний простір.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua