• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Оточення Зеленського "зализало" його до стану Брежнєва, — Богдан

Реклама на dsnews.ua

Оточення президента Володимира Зеленського створює йому образ сильного лідера, але глава держави стає схожий на колишнього генерального секретаря КПРС Леоніда Брежнєва

Про це заявив колишній глава Офісу президента Андрій Богдан в інтервʼю журналісту Дмитру Гордону, передає "ДС".

"Володимир Олександрович зараз бронзовий. Вони не просто його наживо зализали до бронзового кольору, а зробили з нього якогось Брежнєва. Слухай, ну як можна?! Свій хлопець, наш, із народу, і ось – бах-бах! – мʼячик закинув, а там по черзі (стоять) чиновники, як пінгвіни: "Га-га-га-га!" Я взагалі не розумію… Може, це не готувалося, але таке не можна в ефір пускати", — сказав він.

На думку Богдана, з Зеленського "ліплять типу сильного президента".

"Він же прийшов як свій хлопець. Навіщо? Ви ж брешете! Це ж люди відчувають. Він завоював довіру тим, що він чесний, порядний, простий, говорить людською мовою. Чого ви з нього ліпите Брежнєва? Ну він не схожий на Брежнєва, він не буде Брежнєвим. Він ніколи не зрозуміє цієї системи координат, тому що він викликає зараз несприйняття. Мені так здається", — резюмував Богдан.

Як повідомляла "ДС", Андрій Богдан заявив, що президент Володимир Зеленський чутливий до критики, так як знаходиться в теплій інформаційної ванні, і не розуміє, куди рухається країна.

Він також розповів, що іноземні дипломати і спецслужби вірять в існування угоди між главою Офісу президента Андрієм Єрмаком і заступником голови Адміністрації президента РФ Дмитром Козаком, яка передбачає взаємні поступки по Донбасу і Криму.

    Реклама на dsnews.ua