• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Отруєння Навального: ЄС затвердив санкції проти Росії

Реклама на dsnews.ua

Європейський Союз затвердив санкції проти шести російських високопоставлених чиновників і однієї юридичної особи в зв'язку з отруєнням опозиціонера Олексія Навального бойовою нервово-паралітичною речовиною "Новачок"

Про це йдеться в повідомленні Ради ЄС, передає "ДС".

"Сьогодні Рада ввела обмежувальні заходи проти шести осіб і однієї компанії, причетних до замаху на Олексія Навального", — йдеться в заяві.

Так, до списку санкцій потрапили ФСБ Олександр Бортніков, перший заступник голови адміністрації президента РФ Сергій Кирієнко і ще чотири високопоставлених російських чиновника.

Відзначається, що до переліку також включено Державний науково-дослідний інститут органічної хімії і технологій.

Введені ЄС обмеження передбачають заборону на в'їзд на територію Євросоюзу і заморожування будь-яких фінансових активів в європейських банках.

Нагадаємо, 2 вересня німецька влада виступила з офіційним оголошенням, що російський опозиціонер Олексій Навальний був отруєний отрутою класу "Новачок". Версія отруєння підтвердилася, хоча російська сторона всіляко заперечувала наявність в організмі політика небезпечних речовин.

Як писала "ДС", Франція і Німеччина раніше заявили, що запропонують європейським партнерам ввести санкції проти співробітників ГРУ РФ у зв'язку з отруєнням Навального.

Також повідомлялося, що Велика Британія разом з іншими країнами буде працювати над введенням санкцій проти російських чиновників у зв'язку з отруєнням Олексія Навального. Данія заявляла, що готова приєднатися до санкцій ЄС проти Росії через отруєння опозиціонера.

    Реклама на dsnews.ua