• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Відсутність сигналу підсилює РФ: Зеленський поділився з сенаторами переживаннями з приводу ПДЧ

Президент Володимир Зеленський заявив, що загрозою, яка може посилити позиції Росії в Європі, є ненадання Україні чіткого сигналу щодо членства в НАТО

Володимир Зеленський на зустрічі з сенаторами
Володимир Зеленський на зустрічі з сенаторами
Реклама на dsnews.ua

Про це йшла мова на зустрічі Зеленського з сенаторами США Джин Шахін, Робертом Портманом та Крістофером Мерфі, передає "ДС" з посиланням на прес-службу глави держави.

Зеленський наголосив, що розуміння всіх загроз, які становить "Північний потік – 2", особливо актуальне напередодні зустрічі президента США Джо Байдена з президентом Росії Володимиром Путіним.

Ще однією потенційною загрозою, яка може посилити позиції Росії у Європі, Зеленський назвав ненадання Україні "чіткого сигналу та конкретних термінів стосовно отримання Плану дій щодо членства в НАТО (ПДЧ)", зазначили у пресслужбі.

Сенатор-демократ Кріс Мерфі на брифінгу у Києві за підсумками зустрічі з Володимиром Зеленським заявив, що надання Україні Плану дій щодо членства в НАТО буде наступним логічним кроком щодо приєднання України до Альянсу.

Як повідомляла "ДС", у вівторок, 1 червня, в Україну прибула представницька делегація американських сенаторів у складі Джин Шахін (Демпартія), Роберта Портмана (Республіканська партія) і Крістофера Мерфі (Демпартія), щоб обговорити зміцнення України на тлі російської агресії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua