• USD 26.9
  • EUR 32.6
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

В Україну приїхали сенатори США: всі подробиці

В Україну прибула представницька делегація американських сенаторів в складі Джин Шахін (Демпартія), Роберта Портмана (Республіканська партія) і Крістофера Мерфі (Демпартія), щоб обговорити зміцнення України на тлі російської агресії

Україна-США
Україна-США
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні заступника міністра закордонних справ Євгена Єніна в Facebook, передає "ДС".

"Щойно представницька делегація американських сенаторів у складі Джін Шахін (Демпартія), Роберта Портмана (Республіканська партія) та Крістофера Мерфі (Демпартія) прибула з візитом в Україну! Завтра говоритимемо про те, як разом зробити Україну сильнішою!!!", — йдеться в повідомленні.

28 травня американський сенатор Джин Шахін анонсувала робоче турне країнами Східної Європи, яке здійснить двопартійна делегація Конгресу США під її головуванням. Делегація відвідає Україну, Литву та Грузію, щоб підтвердити прихильність США своїм партнерам.

Як розповіли в посольстві, перебуваючи в Україні, американські сенатори будуть заохочувати продовження реформ, спрямованих на зміцнення демократії, та висловлювати солідарність з Україною на тлі російської агресії.

Американський сенатор також наголосила, що США підтримують Україну та Грузію у їх прагненні реалізувати свої євроатлантичні амбіції.

Попри воплі про «зраду» (а-ля нас здали рфіі) ми системно працюємо над розбудовою відносин зі стратегічним партнером...

Posted by Eugene Enin on Tuesday, June 1, 2021

Нагадаємо, раніше Палата представників американського штату Техас одноголосно прийняла резолюцію про визнання Голодомору 1932-1933 років геноцидом українського народу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua