• USD 27.5
  • EUR 32.4
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Відповідь Корецькому: в ГБР поскаржилися на тиск і натякнули на ініціатора

Реклама на dsnews.ua
Державне бюро розслідувань заперечує заяви слідчого Олега Корецького тиск керівництва на співробітників і стверджує, що за цими звинуваченнями стоїть один з фігурантів кримінальних справ

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Держбюро розслідувань, передає "ДС".

"Заява керівника одного зі слідчих відділів Державного бюро розслідувань Олега Корецького про тиск на нього не відповідає дійсності та є політично мотивованим", - підкреслили в ГБР.

У відомстві зазначили, що інтерв'ю слідчого містить ознаки розголошення відомостей досудового розслідування, що є кримінальним злочином.

"Враховуючи те, якими засобами масової інформації поширюються зазначені відомості, зайвий раз підтверджуються спроби одного з фігурантів кримінальних проваджень, які розслідуються ДБР, здійснювати інформаційне та політичний тиск на орган досудового розслідування", - йдеться в повідомленні.

В ГБР запевнили, що управління внутрішнього контролю перевірить інформацію, викладену у публічних заявах Олега Корецького.

Нагадаємо, слідчий ДБР Корецький розслідує більшість кримінальних проваджень щодо п'ятого президента, лідера партії "Європейська Солідарність" Петра Порошенка.

Як повідомляла "ДС", Олег Корецький публічно заявив про тиск на нього з боку керівництва Держбюро розслідувань у розслідуваннях виробництв, в яких фігурує Петро Порошенко.

За словами Корецького, прокурора, який не хотів оголошувати про підозру Петра Порошенка у справі про призначення Сергія Семочко першим заступником глави Служби зовнішньої розвідки, звільнили. За його словами, глава ДБР Олександр Бабіков особисто визнав, що в "справі Семочко" немає складу злочину.

Крім того, Корецький закрив кримінальну провадження щодо Порошенка, яке стосувалося продажу ЗАТ "Завод Кузня на Рибальському".

    Реклама на dsnews.ua