• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Палатний: Збільшення фінансування соціальної сфери – приклад партнерства мера Кличка та громади Києва

Столиця, якою керує Віталій Кличко – найкращий приклад співпраці міської влади з громадянами в умовах пандемії та економічної кризи

Артур Палатний
Артур Палатний
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив керівник виконкому "Удару" Артур Палатний, коментуючи останнє рішення Київради про збільшення видатків з бюджету у своєму Телеграм каналі.

"Лікарі, вчителі, комунальники зараз на передовій. Вони рятують, вчать, підтримують комфортне життя міста. Міська влада не відсторонилася від людей в непростий час, а навпаки — посилює підтримку та допомогу. Внесено зміни до бюджету, щоби ці фахівці отримували вищі зарплати і доплати. Загалом Київ можна назвати національним кейсом партнерства влади і громади перед лицем складних викликів", — сказав Палатний.

Він нагадав, що напередодні Київрада консолідовано проголосувала за збільшення видаткової частини бюджету на 10 млрд грн. Зокрема, на освіту додатково виділили 748 млн грн, охорону здоров’я — 790,5 млн грн, транспорт і дорожнє господарство — 5,5 млрд грн, ЖКГ — 1,5 млрд грн, соціальний захист киян — 262 млн грн, розвиток культури — 261 млн грн, на фізичну культуру і спорт — 123 млн грн.

Керівник виконкому "Удару" переконаний, підтримка цих галузей у розпал пандемії свідчить про відповідальність і професійність влади.

"Якою б не була ситуація, команда Віталія Кличка робить все, аби допомогти вразливим категоріям киян впоратися. Я також окремо хочу акцентувати на збільшенні столицею фінансування таких важливих галузей як культура та спорт, які, на жаль, часто в нашій країні фінансуються за залишковим принципом", — підсумував Палатний.

    Реклама на dsnews.ua