• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Пандемія — бізнес, вакцина — плацебо: Камельчук продовжує наполягати, що коронавірусу немає

Реклама на dsnews.ua

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Юрій Камельчук розповів, чому вважає COVID-19 вигаданою хворобою

Про це він розповів в коментарі виданню "Страна", передає "ДС".

"Я про це говорю з березня 2020 року. Я не кажу, що люди не хворіють — хворіють. Але я питаю, на що саме вони хворіють? Чому нам це упаковують у нову упаковку, якщо ці хвороби існували і раніше?" — сказав нардеп.

Камельчук упевнений, що пандемію і страх перед хворобою наганяли штучно, оскільки статистика захворюваності та смертності в Україні та інших країнах світу зараз нижча, ніж у минулому році.

"Ця історія не нова. Фармацевтичні компанії заробляють гроші на пандемії. Це бізнес, більше нічого. Плюс мета — загальноекономічний вплив на здешевлення ресурсів і перерозподіл капіталів. Українці, які осіли за кордоном, уже не повернуться — там більше платять і краща медична система. А тут наганяють страху, що в нас усе погано. За моїми даними, розкручуванням історії з коронавірусом займалися ті ж компанії, які розкручували курячий і свинячий грип. Для мене це було зрозуміло з самого початку", — резюмував нардеп.

Разом із тим парламентарій запевнив, що не довіряє нинішнім методам тестування на коронавірус, а також вакцинам, які були розроблені для боротьби з хворобою.

"Існує так багато факторів, на які реагують тести, що це майже нічого не підтверджує. Я можу це сказати за "живими" відгуками моїх близьких людей, які робили тести. Я не довіряю цим тестам", — розповів він.

Також народний депутат уточнив, що сам він не робив тест на коронавірус — не було симптомів респіраторного захворювання.

"Респіраторні захворювання існували і будуть існувати завжди, з різними формами складності. Люди, які погано стежать за своїм здоров'ям, мало перебувають на свіжому повітрі, не займаються спортом, матимуть ці хвороби. І чим далі, тим більше їх буде — це давно загальновідомий факт. Але нами вирішили зманіпулювати, щоби нагнати страху, протестувати, а потім продати вакцину, яка володіє ефектом плацебо. Це набір вітамінів. Нічого нового вони не лікують", — вважає парламентарій.

Депутат зазначив, що виступає проти загальної примусової вакцинації від коронавірусу.

При цьому Камельчук розповідає, що поважає працю медиків, які рятують людей від коронавірусу, а озвучена думка є його особистою точкою зору, а не позицією партії.

    Реклама на dsnews.ua