• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 38
Спецпроєкти

Парламентарі 12 країн закликають памʼятати про агресію Росії щодо України

Реклама на dsnews.ua

Політичні діячі 12 країн світу оприлюднили спільне звернення, в якому закликали не забувати про триваючу російську агресію проти України

Про це йдеться у публікації "Європейської правди", передає "ДС".

Звернення оприлюднив Стюарт МакДональд, заступник голови групи дружби з Україною у парламенті Британії.

"Парламентарі Європи, Австралії та Канади об’єднуються, щоб запевнити у солідарності та дружбі з українським народом у 29-ту річницю незалежності. Мир настане", — зазначив він.

Під зверненням вже підписалися ще четверо британських парламентарів, а також їхні колеги з Німеччини, Швеції, Норвегії, Польщі, Латвії, Грузії, Молдови, Румунії, Португалії, Канади й Австралії.

"Росія продовжує збройно порушувати територіальну цілісність України. Це ще одна країна на європейському континенті, чиї кордони намагаються змінити силою… Україна не має бути забутою у світі, де не бракує питань, що претендують на міжнародну увагу", — зазначають вони.

Парламентарі нагадують, що війна на Донбасі триває вже більше шести років, забрала життя понад 13 тисяч людей і змусила покинути свої домівки понад 1,5 млн осіб. Також нагадують про збитий російським "Буком" рейс МН17, на борту якого загинули 298 громадян різних держав світу.

"У День Незалежності України ми запевняємо у нашій дружбі з українським народом. Ми поновимо наші зусилля з підтримки України та її союзників задля досягнення миру", — наголошується в документі.

Як писала "ДС", сьогодні, 24 серпня, Україна святкує 29-ту річницю проголошення своєї незалежності.

    Реклама на dsnews.ua