• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Партія Порошенка виграла суд проти Богдана (ДОКУМЕНТ)

Реклама на dsnews.ua
Партія "Європейська солідарність" виграла судову справу, опонентом в якому був колишній глава Офісу президента Андрія Богдан

Судовий позов стосувався законності виключення Богдана зі списку кандидатів в народні депутати від партії у Верховну Раду сьомого скликання, передає "ДС".

Відповідне рішення прийняв Шостий апеляційний адміністративний суд.

Нагадаємо, Андрій Богдан був виключений з виборчого партійного списку за ініціативою його членів колегіальним і демократичним рішенням з'їзду. На підставі зазначеного рішення Центральна виборча комісія прийняла постанову про виключення з виборчого списку партії, уточнив сайт телеканалу "Прямий".

У 2018 році Андрій Богдан звернувся до суду з позовом до Центральної виборчої комісії з вимогою скасувати зазначену постанову ЦВК і визнати себе обраним народним депутатом України від партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність".

Рішенням Окружного адміністративного суду р. Києва від 7 жовтня 2019 року позовні вимоги Богдана були задоволені частково. Партія не погодилася з таким рішенням суду і оскаржив його в апеляційному порядку.

"Наша апеляційна скарга була задоволена, рішення Окружного адміністративного суду Києва - скасовано, у задоволенні позовних вимог Андрія Богдана відмовлено в повному обсязі. Тому ми задоволені результатом розгляду справи в апеляційному суді", - сказав адвокат партії Борис Сиклицкий.

Нагадаємо, 11 лютого президент Володимир Зеленський звільнив Богдана, призначивши на його місце Андрія Єрмака, який до цього був його помічником.

    Реклама на dsnews.ua