• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Партія Шарія залишиться без 3,2 млн грн. держфінансування: рішення суду

Реклама на dsnews.ua

Окружний адмінсуд Києва не задовольнив позов "Партії Шарія" до Нацагентства з протидії корупції з вимогою про виділення 3,2 мільйона гривень у якості державної підтримки

Про це йдеться в рішенні суду, передає "ДС" з посиланням на повідомлення руху ЧЕСНО.

"Окружний адміністративний суд міста Києва прийняв рішення, яким відмовив у задоволенні позовних вимог "Партії Шарія" до Національного агентства з питань запобігання корупції. Позов стосувався державного фінансування політсили", — йдеться у повідомленні.

У "ЧЕСНО" уточнюють, що "Партія Шарія" вимагала в суді визнати протиправною бездіяльність НАЗК щодо нездійснення розподілу коштів державного фінансування статутної діяльності партій за 2019 р. на користь "Партії Шарія"; стягнути з держбюджету через НАЗК кошти державного фінансування статутної діяльності партій за 2019 р. на користь "Партії Шарія" в розмірі 3,2 мільйона гривень.

Нагадаємо, раніше законодавство передбачало держфінансування партій, які на виборах до Верховної Ради набрали більше 2% голосів. Партія проросійського блогера Анатолія Шарія на виборах до парламенту в 2019 році отримала 2,23%.

Однак згодом президент України Володимир Зеленський виступив з ініціативою позбавити держфінансування партії, які не подолали на виборах 5-відсотковий барʼєр. Пізніше український парламент підтримав дану ініціативу.

    Реклама на dsnews.ua