• USD 28.2
  • EUR 34.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Партія угорців влаштувала протест на першому засіданні Закарпатської облради (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Представники Партії угорців України влаштували протест на першій сесії Закарпатської обласної ради VIII-го скликання, яка відкрилася у понеділок, 7 грудня. Фракція в повному складі покинула зал засідань

Про це йдеться в повідомленні місцевого видання Мukachevo.net, передає "ДС".

Зокрема, повідомляється, що сьогодні мало відбутися голосування за обрання нового голови облради. Однак перед голосуванням представник партії угорців заявив, що вони не будуть голосувати через політичні переслідування їхнього лідера.

Нагадаємо, раніше Угорщина попросила ОБСЄ направити спостерігачів на Закарпатті через виниклу там ситуацію.

Як писала "ДС", 21 листопада депутати Сюртовской об'єднаної територіальної громади Закарпатської області під час прийняття присяги виконували гімн Угорщини. СБУ перевіряє можливі протиправні дії депутатів.

30 листопада СБУ провела в Закарпатській області санкціоновані обшуки у функціонерів одного з місцевих благодійних фондів. Зокрема, перевіряється інформація про причетність фонду до діяльності, спрямованої на порушення державного суверенітету України. Глава МЗС Угорщини Петер Сійярто показово бурхливо відреагував на обшуки.

В інтернеті був опублікований відеоролик, на якому біля в'їзду в місто Берегово людина в камуфляжі на тлі символіки "Правого сектора" загрожує жителям Закарпатської області угорського походження. Правоохоронці порушили кримінальне виробництво.

    Реклама на dsnews.ua