• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Партія Зеленського почала заглядатися на молодь

Президентська партія "Слуга народу" має намір створити молодіжне крило, щоб обʼєднати "активних і креативних людей"

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив лідер політичної сили, перший заступник провладної фракції Олександр Корнієнко, інформує "ДС".

"З ініціативою про створення молодіжного крила партії виступили депутати і молодіжні лідери з усієї України під час зустрічі в Києві 27 лютого", — цитує слова "слуги" Корнієнка Цензор.НЕТ.

За його словами, молодіжне крило партії буде спільнотою активних і креативних людей, "які поділяють ідеї і принципи президента Володимира Зеленського".

Корнієнко зазначив, що одним з можливих напрямків діяльності молодіжної організації може стати реалізація законопроєкту "Про основні засади молодіжної політики", який зареєстрований в парламенті. "Я б хотів, щоб наша молодіжка взялася за імплементацію цього закону", — сказав нардеп.

Корнієнко підкреслив, що перед молодіжним крилом партії стоять такі задачі: інформування молоді і комунікація. На його думку, хто як не "Зе!Молодіжка" зможе своїм одноліткам зрозумілою мовою пояснити ті чи інші політичні процеси".

Корнієнко також повідомив, що координатором "Зе!Молодіжки" став народний депутат від "Слуги народу" Олександр Санченко, один з авторів законопроєкту №3718 "Про основні засади молодіжної політики".

Як писала "ДС", 1 березня стало відом, що Національне агентство з питань запобігання корупції зупинило державне фінансування партії "Слуга народу". Відомство виявило порушення у звітах президентської політсили.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua