• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 38
Спецпроєкти

Партію Ківалова не пустили на місцеві вибори у Одесі: у ТВК назвали причину

Реклама на dsnews.ua

Одеська міська територіальна виборча комісія не зареєстровала список "Української морської партії" одіозного екс - "регіонала" Сергія Ківалова на місцевих виборах через недотримання гендерних квот

Про це йдеться у рішенні Одеського міськтервиборчкому, передає "ДС"

"…Відмовити у реєстрації всіх кандидатів у депутати, включених до виборчих списків на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року, висунутих Одеською обласною організацією "Української морської партії" Сергія Ківалова у звʼязку з порушенням порядку висування кандидатів", — йдеться у постанові №56 міськтервиборчкому від 28 вересня.

У документі зазначається, що причиною відмови є недотримання гендерних квот обласною організацією цієї партії.

"Відповідно до ч. 9 ст. 219 Виборчого кодексу України, під час формування єдиного та територальних виборчих списків організація партії повинна забезпечити присутність у кожній пʼятірці (у місцях з першого по пʼяте, з шостого по десяте і так далі) кожного виборчого списку чоловіків і жінок не менше двох кандидатів кожної статі", — наголосили у ТВК.

Укрінформ уточнює, що водночас тервиборчком зареєстрував Ківалова кандидатом на посаду міського голови Одеси.

Як повідомлялося, усього зареєстровано 18 кандидатів у мери Одеси, в тому числі чинного міського голову Геннадія Труханова.

Як писала "ДС", 16 вересня міністр охорони здоровʼя Максим Степанов підтвердив, що очолить список партії "Слуга народу" на виборах до Одеської обласної ради. Пізніше він заявив що планує залишатися на посаді міністра після виборів.

    Реклама на dsnews.ua