• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Партнерство з НАТО необхідне для протистояння російській агресії, — Таран

Курс на повноправне членство в НАТО залишається стратегічним пріоритетом, він закріплений в українській Конституції і необхідний у протистоянні російській агресії

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр оборони України Андрій Таран, передає "ДС" з посиланням на прес-службу Міністерства оборони України.

За його словами, навесні 2021 року Україна знову переконується у безальтернативності вибору європейської та євроатлантичної інтеграції.

"У протистоянні глобальним загрозам, таким як агресивна політика та дії Росії, які є також серйозним викликом для міжнародного миру та стабільності, наше партнерство з НАТО є вкрай важливим", — заявив Таран.

За останній рік Україна значно просунулася на шляху набуття критеріїв членства в НАТО, зазначив він.

Наразі, за його словами, особливо актуальними і важливими для України є питання, що стосуються проблематики колективної безпеки.

Міністр зазначив, що статус партнера НАТО з розширеними можливостями, зокрема, відкриває можливість розширеної участі у плануванні та проведенні навчань Північноатлантичного альянсу.

Нагадаємо, сьогодні головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак заявив, що з 2014 року українські війська стали "справжнім щитом Європи", тому вступ України до НАТО посилить не лише Україну, але й сам альянс.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua