• USD 27.7
  • EUR 32.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Повінь на західній Україні: Британія дасть 100 тис. фунтів на допомогу постраждалим

Реклама на dsnews.ua
Великобританія надасть допомогу у розмірі 100 тисяч фунтів постраждалим від масштабних повеней в західних областях України

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Посольства великої Британії в Україні, передає "ДС".

"Допомога надається у відповідь на заклик української влади до міжнародного співтовариства. Крім забезпечення невідкладних потреб, пов'язаних з повінню, Великобританія також надасть підтримку в боротьбі з підвищеним ризиком поширення коронавіруса (COVID-19) серед місцевих жителів", - сказано в повідомленні.

У Посольстві зазначили, що допомога буде включати надання гігієнічних наборів та предметів першої необхідності, забезпечення питною водою і задоволення санітарних потреб. Підтримка також розрахована на середньострокову перспективу з метою відновлення регіону у відповідності з пріоритетними потребами.

Нагадаємо, на прохання України до Євросоюзу та НАТО про надання допомоги постраждалим від паводку регіонам західної України відгукнулися, зокрема, ЄС, Червоний Хрест, Ізраїль, Італія, Угорщина.

Як повідомляла "ДС", у зв'язку з інтенсивними опадами у ряді областей західної України розпочався масштабний паводок. В Івано-Франківській області через негоду загинули три людини.

За попередніми оцінками Мінінфраструктури, паводки завдали 234 млн грн збитків.

    Реклама на dsnews.ua