• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Педофіли в Раді і кролик на БТР: хто такий Петров, затриманий за "секс-скандал" Бурейко з Варченко

Правоохоронці затримали політтехнолога Володимира Петрова. Його підозрюють в організації секс-скандалу за участю Олександра Варченко, чоловіка заступник ДБР
Реклама на dsnews.ua

Коротко нагадаємо суть скандалу. Студентка столичного політеху Наталія Бурейко звинуватила в сексуальних домаганнях Олександра Варченко, заступника голови департаменту захисту Національної економіки поліції України та чоловіка заступник Держбюро розслідувань Ольги Варченко, пише "ДС" з посиланням на Depo.ua.

Ці домагання відбувалися не фізично, а в Tinder, спеціальному додатку для ловеласів. Як його називають критики. Спочатку чоловік обсипав студентку компліментами і надсилав листівки, хвалився своїми зв'язками і становищем у суспільстві. Потім, як заявила Бурейко, почав нав'язливо і агресивно наполягати на зближенні, за який обіцяв її "озолотити". Зрештою не вытерпив - за версією дівчини - вона дала кавалеру відсіч і натрапила на загрози. Про що поділилася з усім світом в соцмережах.

Коли скандал широко розголосу, Бурейко різко змінила свідчення. "У мене не було ніяких підстав вважати, що мені погрожував саме Олександр Варченко, а не хтось інший", написала вона у "Фейсбук". Після чого зникла.

І ось сьогодні ця історія отримала новий і дуже цікавий поворот: правоохоронці затримали політтехнолога Володимира Петрова. Для пересічних громадян його ім'я нічого не говорить, проте в "тусовці" цього персонажа знають дуже добре. З-за його скандальності.

Lumpen. Таким ніком він підписувався в ЖЖ. Відомий як цинічний провокатор, який не гребує моральними перешкодами. В свій час вів інтернет-блозі Арсенія Яценюка і проколовся, написавши від імені Арсенія Петровича "і рсу твоїй мамі в рот". Після цього з Яценюком він більше не працював, але не забув про існування цього політика. 14 березня 2013 у Вінниці товариш Петрова, шоумен Олексій Дурнєв вручив Арсенію Петровичу морква, заявивши, що це "символ президентської влади". У відповідь Яценюк пообіцяв Дурнєву засунути морквину в одне місце.

А 18 травня 2013 року під час ходи опозиції морквяна тема актуалізувалася: в центрі Києва з'явився БТР, на якому сидів чоловік у костюмі кролика. Ця провокація була спрямована проти Яценюка, тодішнього лідера об'єднаної опозиції. Автором цього низькопробного перформансу був Петров. Нагадаємо, хода опозиції закінчилося бійкою з молодими людьми спортивної статури. Так світ дізнався про Вадима Титушке, прізвище якого дала назву гопників- "титушки". А ось про витівку Петрова забули.

І не тільки про це. Він балотувався в депутати Верховної Ради в 2012 році по одному округу з Олексієм Гончаренком. У той час "регіоналом". З сайту ЦВК можна дізнатися, що Петров Володимир Володимирович народився 20 листопада 1977 (тобто, нещодавно відсвяткував 41-річчя) в Дніпропетровську, і на момент балотування очолював громадське об'єднання "Журналісти проти депутатів". А його довіреною особою на тих виборах був саме Дурнєв. Головним суперником Гончаренко вважався Ігор Марков, голова проросійської партії "Родіна", який втік у Росію. Під час виборів у вільний доступ потрапила переписка Петрова з іншим політтехнологом - Семеном Уралов, який вів кампанію Маркова. Петров виконував роль технічного кандидата проти Гончаренко. З листування стали відомі шокуючі подробиці брудної роботи цих "політтехнологів". Скандальна листування отримала назву "ураловликс".

Але були в життєписі Петрова і цинічні епізоди. Обидва датуються 2009 роком. У липні вийшов 27-ий номер журналу "Фокус" з політичним порно-колажем авторства цього персонажа (з антирекламою Яценюка і Тимошенко). Тираж журналу довелося оперативно вилучати. Петров пояснював: "Фокус" вкрав малюнок з його сайту. І в це мало хто повірив.

А найгучніша провокація Вови Петрова - секс-скандал в жовтні 2009-го. Тоді він оприлюднив інформацію про нібито причетність ряду народних депутатів від БЮТ у педофілії. У скандалі також фігурував кримський табір "Артек". Петров розповідав, що там працюють вожаті-збоченці, які розбещують хлопчиків. "50% викладацького складу табору - геї", розповідав він в інтерв'ю. Тему перед виборами швидко підхопили "регіонали", особливо старався Вадим Колесніченко, який також втік з України після Майдану і зараз живе в Криму. Ті звинувачення серйозно зашкодили декільком депутатам. А деяким з фігурантів цієї історії надовго зіпсували життя.

Був причетний Петров до секс-скандалу з Варченко? Біографія "Люмпена" свідчить, що підозри можуть бути далеко не безпідставні. Простіше кажучи, час розплати настав. Втім, затримання цієї особи поки що не дає відповіді на питання: чи була переписка в Tinder справжньою, або чиновника підставили, щоб потім шантажувати. Так що сподіваємося, що ця історія матиме продовження і з'ясуються всі її нюанси.

    Реклама на dsnews.ua