• USD 40.5
  • EUR 43.4
  • GBP 51.4
Спецпроєкти

Перед Зеленським Блінкен зустрівся із Порошенком (ВІДЕО)

Лідер партії "Європейська солідарність", п'ятий президент України Петро Порошенко зустрівся із державним секретарем США Ентоні Блінкеном та його заступницею з політичних питань Вікторією Нуланд

Порошенко і Блінкен
Порошенко і Блінкен
Реклама на dsnews.ua

За результатами зустрічі Порошенко зробив заяву, інформує "ДС".

"Щойно завершилася більш ніж годинна зустріч із державним секретарем США, великим другом України Ентоні Блінкіном і представницькою делегацією, в тому числі за участі Вікторії Нуланд – людини, яка сім років, у найбільш важкі часи теж була з нами… Зустріч була дуже конструктивна і символічна… І те, що сказав Державний Секретар, те, що повторила Вікторія Нуланд – це концентрація зусиль на проведенні і захисті реформ. Бо є дуже неприйнятним, коли руйнуються реформи, які були зроблені в тому числі і, як сказав Ентоні Блінкен, за його участю у 2014, 2015, 2016 роках нашою командою", – сказав Порошенко.

Він зазначив, що йдеться про реформу корпоративного управління, про реформи, які стосуються незалежності антикорупційної інфраструктури, йдеться про верховенство права і де-факто підміну юридичної структури певними волюнтаристськими рішеннями.

За словами пʼятого президента, американські партнери відзначають дві найбільших проблеми в Україні. "Перша проблема – це захист суверенітету територіальної цілісності і незалежності нашої держави… Я передав державному секретарю non-paper і виклав абсолютно чітку позицію щодо розвитку нашої співпраці. Вона включає і необхідність отримання Плану дій щодо членства в НАТО, і підтримки України в позиціях переговорів по вступу в НАТО і ЄС", – сказав Порошенко.

Зауважимо, що бесіда відбулася у рамках зустрічі держсекретаря з керівниками парламентських фракцій Верховної Ради України.

Як писала "ДС", 6 травня державний секретар США Ентоні Блінкен взяв участь у церемонії покладанні квітів до Стіни памʼяті полеглих за Україну біля Михайлівського Золотоверхого собору у центрі Києва. Після цього він зустрівся з президентом Володимиром Зеленським.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua