• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

В законі про перехідне правосуддя слово "колаборант" буде відсутнє

Реклама на dsnews.ua

У законі про перехідне правосуддя, яке може бути задіяне при деокупації Криму й окремих районів Донбасу, вирішили обійтися без використання слова "колаборант"

Про це на зустрічі з журналістами розповів віцепрем'єр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

За його словами, в законопроєкті вирішили відмовитися від поняття "колаборант" як і від ідеї прийняти окреме законодавство про колабораціонізм. Він також зазначив, що вивчення міжнародного досвіду показало, що з великою часткою ймовірності під це поняття можуть потрапити "нормальні люди".

"У своїй більшості люди на окупованій території є заручниками. Тому ми пропонуємо ввести градацію співпраці з окупаційними режимами", — додав Резніков.

Нагадаємо, віцепрем'єр-міністр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков заявив, що амністію після деокупацію потрібно робити обов'язково, але військові злочини та злочини проти людства не підпадають під амністію ні в якому разі.

    Реклама на dsnews.ua