• USD 27.6
  • EUR 32.5
  • GBP 36
Спецпроєкти

Перші результати будівництва доріг українці побачать восени, - Шмигаль

Реклама на dsnews.ua
Українці побачать перші результати урядової програми будівництва доріг вже восени 2020 року

Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час онлайн прес-конференції, присвяченій ста дням роботи очолюваного ним Кабміну, передає "ДС".

"Вперше за історію незалежної України вже у квітні-травні почалася робота над проведенням тендерів і безпосередньо над будівництвом доріг. Як правило, раніше будівництво почалося в червні, липні, серпні, а в цілому, з вересня-жовтня починали будувати. Всі ми пам'ятаємо, коли осінь, йде дощ-сніг, починається дорожнє будівництво. Зараз дорожньо-будівельні компанії, дорожньо-будівельна сфера має можливість протягом всього теплого сезону проводити роботи, інвестувати державні кошти. Ми віримо в те, що восени, навіть переконані в цьому, українці побачать результат такої програми і такий її правильної розкладки в часових рамках", - зазначив Шмигаль.

Нагадаємо, 4 березня Верховна Рада звільнила Олексія Гончарука з посади прем'єр-міністра на підставі поданої ним заяви. Це означає автоматичну відставку всього Кабміну. У цей же день Верховна Рада 291 голосом проголосувала за призначення прем'єр-міністром в. о. віце-прем'єра Дениса Шмигаля.

Президент Володимир Зеленський дорікнув Гончарука в надмірне захоплення соціальними мережами і відсутності грамотної роботи з медіа.

    Реклама на dsnews.ua