• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Під час наступного локдауну в Києві в транспорт пускатимуть тільки за електронними спецперепустками

Київ вже готується до нового локдауну, під час якого можуть обмежити доступ громадян до громадського транспорту

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Зараз місто, врахувавши попередній досвід, розробляє алгоритм впровадження електронних перепусток для підприємств критичної інфраструктури, повідомляє "ДС" з посиланням на пресслужбу КМДА.

"Місто вже зараз планує, як працюватиме громадський транспорт, якщо в столиці відбудеться стрімке поширення захворювання на коронавірус і карантинні заходи будуть посилені. Необхідно, аби всі підприємства, що мають працювати безперебійно попри карантин, змогли спокійно підготуватися. А місто має забезпечити простий і чіткий алгоритм отримання спецперепусток. Починаючи з 10 серпня, коли на сайті КМДА буде оприлюднена форма подачі заявки, підприємства критичної інфраструктури зможуть залишити заявку на отримання спецперепусток для своїх працівників", – розповів перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба.

У форму подачі заявок буде також описаний подальший покроковий алгоритм дій. Додатково серед підприємств та організацій критичної інфраструктури проведуть роз'яснювальну роботу щодо отримання спецперепусток.

Як повідомляла "ДС", раніше глава Держспоживслужби Києва Олег Рубан заявив, що нового локдауну в Києві можна уникнути, якщо вдасться вакцинувати мільйон жителів міста.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua