Під Вугледаром ЗСУ полонили окупантів-мародерів з Бучі та Ірпіня
Російські окупанти, які мародерили під час захоплення Бучі та Ірпіня Київської області, здалися українським військовим у полон в районі Вугледара Донецької області, куди їх перекинули після відновлення складу
![Окупанти-мародери](https://www.dsnews.ua/static/storage/thumbs/414x290/0/2d/83c37120-00d8372e07e0eda7b5828c7280bf72d0.jpg?v=7182_1)
Про це під час онлайн-брифінгу в Military Media Center сказав начальник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку полковник Олексій Дмитрашківський, передає "ДС".
"155-та бригада у нас відома по Київському напрямку, коли штурмували місто Київ (у лютому та березні 2022 року). Вони заходили в Ірпінь і Бучу. "Прославилися" ці бійці тим, що вони мародерили і чинили безчинства. Однак вони були майже в повному складі знищені в тому районі", — розповів він.
За його словами, після відновлення вони з’явилися на Донецькому напрямку, де (у листопаді 2022 року) були також знищені.
"І на сьогоднішній день вони з’явилися знову в напрямку Вугледара. 10 їхніх бійців здалися в полон", — зазначив Дмитрашківський.