• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Підлість та цинізм, сором та зневіра. Гео Лерос розповів про ситуацію у фракції "Слуга народу"

Реклама на dsnews.ua

Народний депутат Гео Лерос вважає своє виключення з фракції "Слуга народу" ганебною подією, яка була "підло зроблена"

Заяву Лерос розмістив на своїй сторінці у Facebook, повідомляє "ДС".

"Щодо виключення з фракції. Ще нікого не виключали з фракції так підло, під тиском збираючи підписи за спиною. Мені прикро, що ви (члени фракції "СН", — "ДС") стали учасниками цієї ганебної події. Окрема зневага до Арахамії, який мені "зливав" інформацію з Офісу президента, а паралельно догоджав Зеленському та Офісу президента, допомагаючи "грати" проти мене, так само як він сьогодні озвучив брехливі темники подоляка", — заявив Лерос.

Нардеп підкреслив, що "весь цей цинізм — сигнал для кожного з вас, що щось в країні не так".

"Пане Президенте, ви стверджуєте, що будь якою ціною хочете миру, але мир у боягуза наступає з білим прапором в руках", — нагадав він.

Також Гео Лерос подякував ти депутатам "Слуги народу", хто підтримав його, та тим, хто робить його "сильнішим".

"Я пам’ятаю в Трускавці полум’я в очах депутатів слуги народу, які йшли в парламент на крилах змін, з піднесенним бажанням реформувати країну. Останнім часом я все більше помічаю в ваших очах сором та зневіру. Але все в ваших руках, ви не раби", — нагадав він.

"Я добре знаю, казати правду — невігдно, навіть небезпечно. Учора мені додали ще дві кримінальні справи, а у п’ятницю мені спалили авто, але я почуваю себе прекрасно, бо я вільна людина. Немає кращого відчуття за свободу", — зробив висновок Лерос.

Нагадаємо, раніше нардеп Лерос звинуватив Зеленського в порушенні передвиборних обіцянок і відсутності стратегії розвитку країни. За його словами, "країна рухається в прірву", а президент тепер очолює "клани Януковича" в парламенті.

У той же день Офіс генпрокурора вніс до Єдиного реєстру досудових розслідувань заяву про вчинення народним депутатом України Гео ЛЕРОС злочину, передбаченого ч. 1 ст. 212 КК України — ухилення від сплати податків. Номер кримінального провадження 42020000000001591 від 25.08.2020. Сам нардеп пізніше повідомив, що проти нього порушено дві справи за один день.

    Реклама на dsnews.ua