• USD 28.2
  • EUR 33
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Підпал машини журналістів "Схем": Зеленський пригадав, як палало і його авто

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський сподівається, що правоохоронні органи максимально швидко знайдуть та притягнуть до відповідальності зловмисників, які підпалили авто журналістів програми "Схеми"

Про це йдеться у заяві президента, що була опублікована у соцмережах, інформує "ДС".

"У грудні 2014-го неподалік палацу "Україна" невідомі спалили моє авто. Поліції знадобилося два місяці, щоб знайти та затримати злочинців.  Сподіваюся, що й цього разу правоохоронні органи максимально швидко знайдуть та притягнуть до відповідальності зловмисників, які підпалили авто програми "Схеми". Як президент України я завжди захищатиму права кожного громадянина, незалежно від його особистого ставлення до мене", — написав Зеленський.

Він також переконаний, що свобода слова – фундамент будь-якої демократичної країни, а журналістська діяльність ніколи не може бути підставою для переслідувань.

"І наостанок. Моя творча діяльність завжди була пов’язана з досить гострою критикою чинної на той час влади. Неодноразово це створювало нашому колективу проблеми. Від неофіційних натяків "хлопці, ви дожартуєтесь" – до прослуховування, стеження, реальних перешкод та заборон у проведенні концертів чи зйомок. Я пройшов все це, я знаю, як це, і ніколи не допущу, щоб за мого президентства будь-яка критика влади тягнула за собою переслідування або залякування", — заявив Зеленський.

Як писала "ДС", в ніч на 17 серпня згорів автомобіль програми "Схеми: корупція в деталях", який було припарковано біля будинку водія знімальної групи. Інцидент стався у Броварах. Журналісти впевнені, що мав місце підпал.

Підпалу могло посприяти те, що свого часу колишній заступник голови АПУ Андрій Портнов оприлюднив особисті дані водіїв редакції

    Реклама на dsnews.ua